netiptv yükleme
NetipTV Uygulaması Samsung & Android M3u Yükleme
Selamlar Herkese Biliyorsunuz. Samsunglardan “Smart iptv ” Uygulaması Kaldırıldı. Herkes Suan o Uygulama Yerine farklı bır Uygulama Bulma Arayışına Girmiş Durumda Bizde bu Farklı Uygulamalar İçin Bazı Anlatımlar Düzenliyoruz. BU Uygulama yeni bir Uygulama ” Net İptv” LG , Samsung türü cihazlarda Gördüm ve Hemen anlatımını yaptım. Videolu ve Görsel Olarak.
Öncelikle ” NEt İPTV ” Uygulamasını Samsung Marketınızde Mevcut ıse veya Diğer TV Marketlerınde Mevut ise İndirin. Mevcut değilse Saten Yapacak bişey yok. Genelde LG Samsung TV Lerde mevcut Olmakta . Her Samsungda cıkmıyor ama Cogunda Mevcut.
Uygulamayı İndirince Ekranda MAC Kodu Cıkıcak Onu Not alın . iPTV Müşterisisiyseniz M3U Linkinizi Server Sahibinizden İsteyin veya Uraşmak İstemıyorsanız bizden Üyelik Aldıgınızda Biz Sizin Yerınıze NET İPTV Atıyoruz.
Aldıgınız MAC Kodunu :  SİTEYE GİRMEK İÇİN TIKLA BU SITEYE GIRDIGINIZDE Mac Olan Kısma Yazınız. Alt Kısımda ” Ben Robot Değilim” olan Kısmıda Başarılı  Bir Şekilde Geçiniz. Mac Kodunun Altında ” Liste Ekle” Mac kodunu yazıktan sonra buna Tıklayın.
Çıkan Ekranda “M3U” Linki Girmenizi İstiıycektır. Oraya Server Sahibinden ALdıgınız “M3U” Giriniz. Ve “Lİsteye Ekle “Butonuna Basıp Kaydedin. “Güncelleme Başarılı” Uyarısı verir İşlem Tamam Olur. Şimdi Uygulamayı Komple Kapatıp Sıfırdan Açın Ekranda Lütfen Bekleyınız Yazısı Cıkar ve Kanallar Eyer “m3u Aktıf ise Gelir. Hepsi bu  kadar Arkadaşlar.
Altta Videolu Anlatımında Yapıyorum İsteyen Vıdeolu Anlatımdan iZLeyip Yapabilir Teşekkürler.
“M3U ” Test Bizden ALmak İsteyenler : TIKLA TEST AL

Evet Uygulama Ucretlidir 2 Senelik Aktıvasyon Ucretı 6 Eurodur.

Hayır Samsung TV Lerle 5 Senelik Bir AnlaşmaSI Var Mevcut TV Lerde Olanlar İle.

Uygulama Smart iPTV Muadaili Oldugu İçin Kullanımı Gayet Basit ve Kolay Arayüzü Sade.

Tüm Android Boxlarda Yeni Samsung TV Lerde LG TVlerin Bazılarında Bu Uygulama Var.

Aşağıdaki Videoyu İzleyebilirsiniz.

neT İPTV Aktivasyon Linki : https://www.netiptv.eu/Payment
Kendiniz 6 Euro Karşılıgında Aktive Edebilirsiniz.
Aktive Yapamayan Müşterilerimiz için veya Müşterimiz Olmayan Kişiler İçin Altta Aktivasyon İçin Bir Ürün Linki Bırakıyorum.
O Ürünü Alıp Mac kodunuzu Bize BELİrTEBİLİRSİNİZ.
Bizde Sizlerin Yerine Aktiv Edebiliriz Uygulamayı Efendım

En Doğru Adrestesin Farkına Var.

Hiç Maceraya Kapılmayın Hemen Sizde Bizden iPTV Deneme Alarak Öncelikle iPTV Mizi Deneyın Ardından Beğenirseniz Satın Alırsınız.
Sohbeti Başlat !
1
iPTV Test - iPTV Satış Hattı
Scan the code
Bizimle İletişim Kurun !
Merhaba Size Yardımcı Olmak İstiyoruz ☺️